Skupili su se članovi Srpske napredne stranke opet ove nedelje, ovoga puta u MZ Vinogradi da iskažu svoje neslaganje sa blokadama.
Izbrendirali su i štandove, doneli su nove transparente, a na čelu je bio i gradonačelnik Nikola Dašić, sa porukom „HARD ROCK“ na majici. Verovatno želi da poruči da je on tvrdi naprednjak, kao i svi na skupu.
Atmosferu ćemo pokušati da dočaramo kroz Instagram karusel Aleksandra Lazovića, direktora Energetike i šefa odborničke grupe SNS u Skupštini grada:
View this post on Instagram


3 коментара
Fascinantno koliko glupaka koristoljupca šeta u nameri ostvarivanja ličnih interesa i nade da će ih neko iz vrha stranke potapšati po ramenu oz obavezno tešenje, pa videćemo kako možemo da vam pomognemo. Veze i vezice spasavaju njihovu Srbiju. Bednici! Sve dođe od boga na naolatu, ama baš sve.
Uz brdo, oko 500 metara, sa leve strane, je štala.
Ipak, manje mi smeta od ove gomile…
pa bi malo da bijes?