„Tigrice“ lako sa „fenjerašem“

0
610

zrk radnicki (7)

U 17. kolu Superlige Srbije, rukometašice Radničkog lako su savladale „fenjeraša“ Crvenu zvezdu (37:14), koja je do sada upisala sve poraze, i tako zadržale maksimalan učinak.

Već na poluvremenu „tigrice“ su imale 13 golova „viška“ (20:7), a u nastavku susreta su pobedu učinile još ubedljivijom.

Najefikasnija bila je Anđela Janjušević sa 10 pogodaka, koja je ujedno proglašena i za najbolju igračicu susreta, a Prijović i Dukić dodale su po sedam golova.

Radnički – Crvena zvezda 37:14 (20:7)

Hala: „Jezero“. Gledalaca: 200. Sudije: Spasoje Kolak, Stanislav Milošević. Sedmerci: Radnički 8(6), Crvena zvezda 1(0). Isključenja: Radnički 2, Crvena zvezda 12 minuta.

RADNIČKI: Stajković (3 odbrane), Prijović 7, Tanić 1, Radosavljević, Begović, Milošević 1, Nišavić, Tošović (11 odbrana), Balać 4, Stanisavljević 2, Risović (7 odbrana), Dukić 7, Samailović 2, Danilović 1, Janjušević 10.

CRVENA ZVEZDA: Mančić 3, Gudžić 3, Đorđević 1, Đokić 1, Anđelković 1, Đorđević 3, Ležaja (3 odbrane), Mihajlović, Sikimić 1, Sujić 1, Antonić, Vukliš (2 odbrane).