Tigrice ispile „Knjaza“

0
1520

zrk radnicki proleter sanja radosavljevic

I u 18. kolu Superlige Srbije, rukometašice Radničkog su upisale ubedljivu pobedu, protiv Knjaz Miloša u Aranđelovcu, rezultatom 31:20 (15:7).

Kneginje su u igri bile samo do uvodnih minuta, kada su vodile 5:4, posle čega ih je pregazila nezaustavljiva mašinerija iz Kragujevca.

Najefikasnije bile su reprezentativke Anđela Janjušević sa osam i Sanja Radosavljević sa sedam pogodaka, a i za igrača susreta proglašena je još jedna članica našeg seniorskog nacionalnog tima, Jovana Risović, sa 21 odbranom.

U narednom kolu „tigrice“ dočekuju Medicinar iz Šapca.

Knjaz Miloš – Radnički 20:31 (7:15)

Aranđelovac – SC „Šumadija“. Gledalaca: 300. Sudije: Vanja Antić i Jelena Jakovljević. Sedmerci: Knjaz Miloš 5(3), Radnički KG 6(5). Isključenja: Knjaz Miloš 4, Radnički 2 minuta.

KNJAZ MILOŠ: Kojić 1, Kostić 1, Radoičić 3, Tomić 1, Tomić 3, Nikolić, Rabata, Popović(10 odbrana), Simić, Tomašević 5, Karić, Grbić, Agatunović 3, Todorović 3, Stefanović.

RADNIČKI: Stajković (1 odbrana), Prijović 6, Radosavljević 7, Begović, Milošević 3, Nišavić, Tošović (1 odbrana), Ristić, Balać 4, Stanisavljević 1, Risović (21 odbrana), Dukić 1, Danilović 1, Janjušević 8.