Remi Radničkog u generalnoj probi

0
760

U poslednjem kontrolnom susretu pred početak prolećnog dela šampionata, fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su bez golova sa kombinovanom ekipom Metalca iz Gornjeg Milanovca, na svom terenu – 0:0.

Kako su Milanovčani samo dan ranije igrali superligaški duel, njihov tim bio je sastavljen uglavnom od rezervista i mlađih igrača. Stoga je kragujevački trećeligaš bio daleko bolji rival na terenu, sve vreme napadao, ali su golovi izostali.

U prvom poluvremenu ređale su se šanse Nenadića, Miljuša, Spalevića, ali je realizacija izostala. U nastavku susreta trener Vlado Čapljić promenio je kompletnu postavu, a najbolju priliku propušta Ivković. Gosti su zaigrali ofanzivnije, u nameri da kazne promašaje protivnika, ali ni oni nisu uspeli da zatresu mrežu.

Radnički drugu polusezonu započinje u subotu, gostovanjem Slogi iz Požege.