Otvaranje grupne izložbe radova pod nazivom „Susreti“ zakazana je za četvrtak, 21. decembar, u 20 časova u galeriji „Mostovi Balkana“.
Široj javnosti će biti predstavljeno devet izlagača sa svojim radovima u različitim tehnikama.
Na poziv organizatora izložbe „Susreti“ iz uredništva Paviljona „Cvijeta Zuzorić“ u Beogradu gde je predstavljeno 17 galerija iz Srbije, „Mostovi Balkana“ su se predstavili radovima devet autora koji su izlagali u kragujevačkoj galeriji i bili najprisutniji u predhodnim godinama.
– U skladu sa pravilima organizatora i prostorom za izlaganje, koji nam je pripremljen, napravljen je adekvatan koncept i odabir autora, navode u „Mostovima Balkana“.

