Vujasin ponovo doneo radost Radničkom

- -
0

U šestom kolu Prve lige Srbije, Radnički je savladao ekipu Budućnosti iz Dobanovaca, na svom terenu, rezultatom 1:0.

Kragujevčani su bili konkretniji rival i sasvim zasluženo trijumfovali, a pobedonosni pogodak je, baš kao i u prošlom kolu, postigao Mile Vujasin. On se najbolje snašao u gužvi u 50. minutu i sa šesnaest metara poslao loptu u donji ugao protivničkog golmana.

Odmah zatim Radnički je imao priliku za izjednačenje, ali je Zdravkovićev udarac glavom sa ivice peterca završio pored gola nebranjene mreže istrčalog golmana Kneževića.

Usledila je najbolja prilika gostiju, ali promene rezultata nije bilo, pošto je Oreščaninov udarac posle kornera zaustavila prečka. Pet minuta pre kraja utakmice Tomislav Todorović imao je šansu da otkloni sve dileme oko pobednika, ali je u situaciji jedan na jedan kao pobednik izašao golman Knežević.

U narednom kolu Kragujevčani gostuju Sinđeliću.