Utešna pobeda „tigrica“ – Izvor šampion

- -
0

zrk radnicki naisa (2)

Rukometašice Radničkog savladale su nišku Naisu u četvrtom kolu plej-ofa Superlige, rezultatom 24:20 (15:7), ali su i dalje ostale na trećem mestu, iza Nišlijki, dok je aranđelovački Izvor overio titulu.

Kragujevčanke su u prvom poluvremenu stekle ogromnu prednost od osam golova i u nastavku mirno privele meč kraju.

Najbolja igračica susreta bila je Jovana Risović sa 17 odbrana, dok je najefikasnija bila Sanja Radosavljević sa osam.

Radnički – Izvor  24:20 (15:7)

Kragujevac – Hala: „Jezero”. Gledalaca : 200. Sudije: Vladimir Knežić i Marko Pešić. Sedmerci: Radnički 8(5), Naisa 4(2). Isključenja: Radnički 8, Naisa 6 minuta.

RADNIČKI: Ćosić, Petrović 1, Stojković, Prijović 3, Tanić 3,S. Radosavljević 8, N. Radosavljević, Radović, Stajković, Simić 2, Lukić, Risović (17 odbrana),  Dukić 2, Tatar 1, Kulić, Todorović 4.

NAISA: Popović (1 odbrana) , Nikolić, Veljković  , Karalić, Pešić,Stefanović, Đoković 4, Radović, Nedeljković 5, Petković (7 odbrana), J. Zdravković 2, Mitrović, Jevtovic (1 odbrana), Vučković, Milojević, Tanasković.