Ubedljiv poraz Smeča 5

- -
0

smec 5Odbojkašice Smeča 5 pretrpele su ubedljiv poraz od obrenovačkog TENT-a, u 10. kolu Vinerštediše Superlige – 3:0.

Samo 62 minuta bilo je potrebno Obrenovčankama da i drugi put savladaju „smečerke“ maksimalnim rezultatom.

Gošće su veliku razliku pravile serijama sjajnih servisa, pa su u završnici prvog dela imale ogromnih „plus 16“ – 21:5, a Kragujevčanke su uspele samo da ublaže zaostatak – 25:13.

Nešto bolje domaće su bile u drugom periodu, ali ni to nije bilo dovoljno da se ozbiljnije pripreti pa je TENT i ovaj set sigurno priveo kraju – 25:15.

Nezaustavljive su bile Obrenovčanke i u poslednjem setu, koji su dobile najubedljivije – 25:6.

Smeč 5 – TENT 0:3 (13:25, 15:25, 6:25)

Dvorana: OŠ „Stanislav Sremčević“ u Kragujevcu. Gledalaca: 70. Sudije: Predrag Balandžić i Aleksandar Petrović. Trajanje meča: 62 minuta.

SMEČ 5: Vasojević, Pavlović 6, Radosavljević 3, Brđović 2, Bojanić (libero), Šviković, Glavčić, Banović 2, Vojnić-Purčar 10, Petronijević, Kaličanin 3. Trener: Vladan Avramović.

TENT: Pilipović, Mitrović 8, T. Jovičić (libero), Vignjević 5, J. Jovičić 6, Andrić 10, Misojčić 8, Vučićević 3,Puzović 4, Stanimirović 9, Knežević 1, Vukomanović (libero). Trener: Marijana Boričić.