Ubedljiv poraz rukometaša Radničkog u Kaću

- -
0

Rukometaši Radničkog pretrpeli su ubedljiv poraz na gostovanju ekipi Jugovića, rezultatom 35:25, u sedmom kolu Merkur osiguranje Superlige.

Kaćani su do prve pobede u sezoni stigli najviše zahvaljujući golmanu Bojanu Peroviću, koji je zaustavio 16 udaraca, dok je na drugoj strani Petrović imao samo četiri odbranjena šuta i uklopio se u sivilo odbrane Radničkog.

Domaći su u prvom poluvremenu stigli do šest golova prednosti (17:11), a u nastavku susreta uspeli su to vođstvo i da dupliraju (30:18).

Najfeikasniji sa po sedam pogodaka bili su Sudžum u pobedničkom timu i Pralica na drugoj strani.

Radnički je trenutno šesti sa osam bodova, a u narednom kolu dočekuje trećeplasiranu šabačku Metaloplastiku.

Jugović – Radnički 35:25 (17:12)

KAĆ – Dvorana: Hram. Gledalaca 800. Sudije: Rajić i Dragomirović (obojica iz Beograda). Sedmerci: Jugović 1(1), Radnički 6(4). Isključenja: Jugović 10, Radnički 6 minuta.

JUGOVIĆ UNIMET: Dobrijević (1 odbrana), Vrgović 1, Vasić 3, Kankaraš 4, Radaković 1, Vugdragović, Travar 3, Krsmančić 3, Sudžum 7(1), Vučićević 2, Crnoglavac 1, Stejin 5, Ilić, Petrović (16 odbrana, sedmerac), Jokić, Vukovljak 5.

RADNIČKI: Kostić 6(1), Pralica 7(3), Radenović, Janjićijević, Filić 1, Mandić, Lekić, Stevanović 1, Petrović (4 odbrane), Milinčić 2, Simić, Milošević 2, Nikolić 1, Tomić, Bosić 4, Rajičević 1.