Ubedljiv poraz odbojkašica Radničkog u baražu

- -
0

zok radnickiOdbojkašice Radničkog poražene su u prvom meču plej-auta za mesto u Superligi, od ekipe Jedinstva, u Staroj Pazovi, maksimalnim rezultatom (3:0).

Kragujevčanke su donekle ravnopravan rival bile samo u prvom setu, koji su izgubile sa 25:22, dok su naredna dva domaće ubedljivo rešile u svoju korist (25:15, 25:9)

Plej-aut se igra u tri dobijene utakmice, a druga je na programu u utorak, u sali OŠ „Stanislav Sremčević.

Jedinstvo – Radnički 3:0 (25:22, 25:15, 25:9)

STARA PAZOVADvorana: Hala sportova. Gledalaca: Sudije: Simić i Balandžić (obe iz Beograda). Trajanje meča: 72 minuta.

JEDINSTVO: Knežević 2, Radosavljević 3, Jakić 2, Barjaktarević 3, Marković 13, Đukanović (libero), Jurišić 3, Martinović 4, Vojinović 5, Đurić 17, Stanojević 5, Manot 1.

RADNIČKI: Nenadović 2, Matić (libero), Alempijević 4, Radašinović, Frajtović 2, Marisavljević 3, Kocić 4, Spasojević, Čedić 1, Draksimović 3, Lečić 3.