Ubedljiv poraz Kraguja

- -
0

zok kraguj volejform (2)

U trećem kolu Vinerštediše Superlige, odbojkašice Kraguj Volejfarma pretrpele su ubedljiv poraz od pančevačkog Dinama, na parketu hale „Jezero“, maksimalnim rezultatom – 3:0.

Dinamo je do prvog ovosezonskog trijumfa stigao za 72 minuta igre. Kraguj je šansu da nešto više učini propustio u prvom setu, kad je vodio sa 16:13, ali je dozvolio Dinamu da preokrene (21:20), a potom i da dobije taj deo igre – 25:21. Sličan rezultat bio je i na kraju drugog seta – 25:20, ali su tada Pančevke vodile od početka do kraja.

U trećem periodu je prestao otpor domaćeg tima, pa se pobednik mogao naslutiti već posle 8:1 za Pančevke. Nedugo potom bilo je i 16:2, a do kraja ovog seta Kraguj je stigao do desetog poena.

Kraguj Volejform – Dinamo 0:3 (21:25, 20:25, 10:25)

Dvorana: „Jezero“ u Kragujevcu. Gledalaca: 100. Sudije: Ivana Marković i Stanislava Simić. Trajanje meča: 72 minuta.

KRAGUJ VOLEJFORM: Bogojević, Pavlović 12, Dimitrijević, Radašinović 1, Mačužić 1, Simeunović, Proković (libero), Trifunović 7, Petronijević 3, Jovanović 6, Jekić 5, Andrić. Trener: Nenad Cvetković.

DINAMO: Ašćerić 9, Đurđević (libero), Lazić 14, Petrović 13, Vladisavljev (libero), Stojanović, Simić 7, Kocić 12, Spremo, Stojković 6, Marković, Božić. Trener: Aleksanar Vladisavljev.