U utorak nova utakmica Ekonomca i Marba

- -
0

sudija ekonomacPrekinuta utakmica finala plej-ofa za prvaka Srbije u futsalu, između Ekonomca i Marbo Intermeca odigraće se u utorak, od 19 časova, u hali „Jezero“.

Podsetimo, utakmica je prekinuta kada je glavni sudija Saša Stefanović udario golmana domaćih Miodraga Aksentijevića, dva minuta pre kraja prvog poluvremena, pri rezultatu 2:2, a nadležni organi FSS odlučili su da se odigra nova utakmica.

Na insistiranje komesara za bezbednost FSS, Milivoja Mirkova, odbijeni su termini odigravanja ponovljene utakimce u nedelju i ponedeljak zbog kontakata organizatora ovog meča sa MUP-om grada Kragujevca, kao i ostalih službi predviđenih za organizaciju ovakvih mečeva. Kompletnu organizaciju utakmice preuzima na sebe FSS preko svog komesara za bezbednost.