„Tigrice“ sigurne u Petrovcu, 25 odbrana Risovićeve

- -
0

zrk radnicki jovana risovic

Posle poraza u derbiju sa ekipom Izvora iz Bukovičke Banje, rukometašice Radničkog bile su sigurne na gostovanju Slogi iz Petrovca na Mlavi – 30:26 (14:7).

Željne da se iskupe za pomenuti neuspeh, „tigrice“ su od samog starta krenule žestoko, pa su u 17. minutu došle do vođstva 10:1, koje su potom znalački održavale.

Još jednom ih je predvodila sjajna Jovana Risović, koja je zabeležila čak 25 odbrana, a standardno najefikasnija bila je Anđela Janjušević sa devet golova.

U devetom kolu Radnički dočekuje novosadsku Vojvodina Minakvu.

Sloga – Radnički 26:30 (7:14)

Petrovac na Mlavi – Dvorana SD „Dragutin Tomašević2. Gledalaca : 800. Sudije: Branka Marić (Pančevo) i Zorica Mašić (Zrenjanin). Sedmerci: Sloga 7(3), Radnički 5(3). Isključenja: Sloga 10, Radnički 14 minuta.

SLOGA: N. Kolundžić N (7 odbrana), Jovanović 1, Bogojević 3, Joksimović, Simeonović, N. Orlović, Terzić 3, Končar 3, Đorđević 1, Vranić, Milošević 2, Blagojević, Aleksić 8, Pavlović (1 odbrana), D .Orlović 2, T. Kolundžić 3.

RADNIČKI: Ćosić (3 odbrane), Petrović 4, Prijović 3, Tanić 1, S. Radosavljević 3, N. Radosavljević, Radović 3, Stajković (1 odbrana), Simić, Lukić, Risović (25 odbrana), Dukić 5, Tatar 2, Kulić, Todorović, Janjušević 9.