„Tigrice“ sigurne u Kučevu

- -
0

zrk radnicki

Rukometašice Radničkog nastavile su niz pobeda i na gostovanju Kučevu, u 12. kolu Superlige, rezultatom 32:25 (18:14).

Izuzev uvodnih par minuta, „tigrice“ su sve vreme bile u vođstvu i lako došle do novih bodova koji ih ostavljaju u trci za odbranu titule.

Za najbolju igračicu susreta proglašena je Anđela Janjušević, koja je postigla osam golova, Sanja Simić dodala je sedam, Ivana Prijović šest, a Sanja Radosavljević pet, dok je na golu ponovo bila odlična Jovana Risović sa 15 odbrana.

Kučevo – Radnički 25:32 (14:18)

KUČEVODvorana: OŠ „Ugrin Branković“. Gledalaca: 100. Sudije: Branislav Đokić i Boban Blagojević. Sedmerci: Kučevo 3(2), Radnički 7(5). Isključenja: Kučevo 6, Radnički 12 minuta.

KUČEVO: Petrović, Đurković, Milošević 2, J. Đorđević, Stanić, Novaković, Jenić, Kulić, A. Đorđević 6, Belić 1, Rajić (6 obrana), Krstović 1, D. Stojiljković 2, Gojković 6, J. Stojiljković 7.

RADNIČKI: Ćosić, Petrović, Prijović 6, Tanić, Radosavljević 5, Radović, Stajković, Simić 7, Lukić 3, Risović (15 odbrana), Dukić 2, Tatar 1, Kulić, Janjušević 8.