„Tigrice“ remizirale sa Maks Sportom

- -
0

zrk radnickiU zaostalom susretu 13. kola Superlige Srbije, rukometašice Radničkog remizirale su sa ekipom Maks Sporta u Novoj Pazovi – 22:22.

Domaće su tokom većeg dela prvog poluvremena bile u vođstvu, pa su i na odmor otišle sa tri gola prednosti – 11:8.

Međutim, u nastavku susreta „tigrice“ su uspele čak i da povedu sa dva gola razlike, u 57. minutu (21:19), ali je Maks Sport imao šut za pobedu, u poslednjoj sekundi meča, koji je sjajno odbranila Olivera Tošović.

Najefikasnija je bila Sanja Radosavljević sa šest, dok je Marija Kuharović postigla pet pogodaka, a velike zasluge nosi i Olivera Tošović koja je odbranila čak 15 šuteva.

Nova iskušenja u borbi za Evropu Kragujevčanke očekuju 2. marta, kada će gostovati Crvenoj zvezdi.