„Tigrice“ ostale bez titule

- -
0

zrk radnicki izvor simona blagojevic

Rukometašice Radničkog izgubile su i teoretske šanse da odbrane šampionsku titulu, pošto su u trećem kolu plej-ofa poražene od Izvora iz Aranđelovca, na praketu hale „Jezero“, rezultatom 25:23 (15:12).

Aranđelovčanke su od samog starta nametnule svoj ritam igre i sve vreme bile u vođstvu. Sve što su „tigrice“ uspele da urade bilo je da istope četiri gola zaostatka početkom prvog poluvremena i izjednače (17:17), ali su gošće uzvratile istom merom i ponovo se odlepile na četiri gola viška.

Najefikasnija bila je bivša igračica Radničkog, iskusna Milica Danilović, sa osam golova, dok je u poraženom timu prednjačila Sanja Radosavljević sa sedam pogodaka.

Radnički – Izvor 23:25 (12:15)

KRAGUJEVAC – Hala: „Jezero“. Gledalaca: 300. Sudije: Goran Kovač,Srđan Milosavljević. Sedmerci:  Radnički 6(4), Izvor 5(4). Isključenja: Radnički 8, Izvor 10 minuta.

RADNIČKI: Ćosić, Petrović 3, Stojković, Prijović 5, Tanić 1, S. Radosavljević 7, N. Radosavljević, Radović, Stajković, Simić, Lukić, Risović (10 odbrana),  Dukić 2, Tatar 1, Kulić, Todorović 4.

IZVOR: Simić Kojić 5, Radoičić, Anić, Stanić, Ilić 3, Rabata 1, Mrlješ, Tomković 5, Karić (10  odbrana), Rajović 1, Grbić, Đoković, Kačarević (1 odbrana), Danilović 8, Stefanović, Petrović 2.