„Tigrice“ neočekivano ostale bez pobede

- -
0

zrk radnickiRukometašice Radničkog neočekivano su ispustile bodove u premijernom susretu 17. kola Super lige, odigranom na parketu hale „Jezero“. Popularne „tigrice“ odigrale su nerešeno sa aranđelovačkim Knjaz Milošem – 33:33, mada je malo falilo da gošće osvoje ceo plen.

Kneginje su bile bolje u prvom poluvremenu, pa su na odmor otišle sa čak sedam golova prednosti – 20:13. Ipak, Kragujevčanke su u nastavku susreta zaigrale znatno agresivnije u odbrani i na minut pre kraja došle do izjednačenja – 32:32. Imale su domaće i napad od 30 sekundi za pobedu, ali su gošće „pametnim“ faulovima osujetile njihove pokušaje i zadržale bod.

U kragujevačkom timu istakle su se Katarina Stepanović i Jasmina Kukić-Radojičić, sa po 10 pogodaka, dok su na drugoj strani najefikasnije bile Rankovićeva sa devet i Marina Tomić sa osam golova.

Radnički (Kg) – Knjaz Miloš 33:33 (13:20)

Dvorana: „Jezero“. Gledalaca: 100. Sudije: Trifković i Milosavljević (Beška). Sedmerci: Radnički (Kg) 6(6), Knjaz Miloš 2(2). Isključenja: Radnički (Kg) 4, Knjaz Miloš 12 minuta.

RADNIČKI (KG): Ćosić (3 odbrane), Jovanović, Tanić 2, Stepanović 10 (6), Radosavljević 3, Čairović, Knežević, Milić 2, Koperec 4, Tošović, Balać 2, Kukić–Radojičić 10, Filipović, Kuharović, Obućina, Stoiljković.

KNJAZ MILOŠ: Ugrčić (8 odbrana), M. Tomić 8, Kilibarda, Stanojlović, Denić, Stefanović, Rabata 5, Ranković 9 (2), K. Tomić 5, Pavlović 2, Oljača (4 odbrane), Mrlješ, Vasić 4, Tomković.