„Tigrice“ lako sa Minakvom

- -
0

zrk radnicki jomi salerno sanja radosavljevic

U poslednjem, devetom kolu Superlige, rukometašice Radničkog ubedljivo su savladale Minakva Vojvodinu, na parketu hale „Jezero“, rezultatom 38:22.

Pitanje pobednika rešeno je već na poluvremenu (22:12), au nastavku susreta „tigrice“ su atraktivnim potezima zabavljale publiku i iskoristile priliku da se sve nađu na terenu.

Najefikasnija bila je Anšela Janjušević sa 10 golova, Sanja Radosavljević dodala je osam, a na golu se ovog puta istakla Tijana Ćosić sa 15 odbrana.

Radnički– Minaqua Vojvodina 38:22 (22:12)

Kragujevac – Hala „Jezero“. Gledalaca: 350. Sudije: Boban Blagojević, Branislav Đokić. Sedmerci: Radnički 5(3), Minaqua 2(1). Isključenja: Radnički 8, Minaqua 4 min.

RADNIČKI: Ćosić (15 odbrana), Petrović 2, Stojković, Prijović 1,Tanić, S. Radosavljević 8, Radović 3, Stajković (3 odbrane), Simić 2, Lukić 3, Risović, Dukić 3, Tatar 2,Kulić 2, Todorović 2, Janjušević 10.

MINAQUA Vojvodina: Ivanov (7 odbrana), Veličković 2, Đukić 2, Stanisavljević, Atanasković 2, Perić (1 odbrana), Berak, Radojčić(1 odbrana), Dmitrović 2, Lazić 2, Nikolić 2, Filipović, Rančić 5, Kojić 4, Golušin 1.