„Tigrice“ lako sa Jagodinom

- -
0

zrk radnicki jagodina ksenija petrovic Foto: Đorđe Jevtić

U sedmom kolu Superlige, rukometašice Radničkog upisale su laku pobedu nad starim rivalom, ekipom Jagodine koja je ove godine daleko od prošlogodišnjih izdanja, rezultatom 30:21 (17:9).

„Tigrice“ su odlučujuću prednost stekle u poslednjih desetak minuta prvog poluvremena, a u nastavku susreta su je samo održavale.

Najbolja igračica utakmice bila je Anđela Janjušević sa 10 golova, a Sanja Radosavljević i Jovana Dukić dodale su po pet.

Radnički – Jagodina 30:21 (17:9)

Hala: „Jezero“. Gledalaca: 150. Sudije: Danijel Trivković i Boriša Milosavljević. Sedmerci: Radnički 5(5), Jagodina 5(5). Isključenja: Radnički 4 min, Jagodina 8 min

RADNIČKI: Ćosić (7 odbrana), Petrović 4, Prijović 2, Tanić, S. Radosavljević 5, N. Radosavljević, Radović, Simić, Lukić 1, Risović (9 odbrana), Dukić 5, Kulić, Todorović 3, Janjušević 10.

JAGODINA: Radosavljević, Cvijanović, B. Šaronjić, Vukajlović 11, J. Bogdanović, Cvetinović 4, Misailović (7 odbrana), Prelević 2, E. Šaronjić 3, Mišković (3 odbrane), Glišović 1, Simonović, Adega, Bogdanović N.