„Studenti“ za desetku

- -
0

ekonomac rakicZa poraz od Kolubare u prošlom kolu, Ekonomac se iskupio ubedljivom pobedom nad Pirotom – 10:0.

U igri Kragujevčana nije se osetilo odsustvo dva najbolja srpska igrača, Mladena Kocića i Miodraga Aksentijevića, koji su sa tribina uživali u sjajnoj igri saigrača.

Na pogodak se čekalo do devetog minuta, a onda su Rakić i Janjić zatresli mrežu gostujućeg golmana. Tri minuta pred odlazak na odmor precizan je bio i Grcić, pa su „studenti“ u drugi deo ušli sa tri gola prednosti.

I na prve pogotke u drugom delu čekalo se devet minuta, a onda je usledila goleada igrača Ekonomca. Pucali su „studenti“ iz svih oružja, pa su na kraju na koti dva bili Rakić, Grcić, Vesić i Rajčević, a po jednom su se u strelce upisali Janjić i Cvetanović.

Ekonomac u četvrtak gostuje u Novom Sadu gde ih očekuje značajno pojačan Tango Liman.