„Smečerke“ na pragu ispadanja

- -
0

smec 5Odbojkašice Smeča 5 nalaze se na korak od ispadanja iz Vinerštediše Superlige, pošto su pretrpele poraz u Lajkovcu, od domaćeg Železničara, rezultatom 3:1.

Kragujevčanke su imale šansu u četvrtom setu da meč uvedu u taj-brejk i dođu bar do boda, ali nisu uspele da zaustave odličnu Sanju Trivunović.

„Smečerkama“ na ruku ne ide ni pobeda pančevačkog Dinama, ni bod koji je osvojila lazarevačka Kolubara, jer sada, dva kola pre kraja, za Lazarevčanka zaostaju četiri, a za Jednstvom i Dinamom pet bodova.

Samo čudo moglo bi da spase mladu kragujevačku ekipu od eliminacije, jer u narednom kolu dočekuje lidera, beogradski Partizan.

Železničar – Smeč 5 3:1 (25:16, 16:25, 25:13, 25:22)

Hala: SŠ „17. septembar”. Gledalaca: 200. Sudije: Aleksandra Balandžić i Predrag Balandžić (Beograd). Trajanje meča: 88 minuta.

ŽELEZNIČAR: Trivunović 19, Lazarević 3, Aćimović 11, Tešanović 9, Drpa 18, Mrdak 8, Zlatić (libero), Knežević (libero), Veljković, Vulović, Divac, Nenadović. Trener: Ilija Vujović.

SMEČ 5: Vasojević 3, Brđović 4, Glavčić, Banović 12, Vojnić-Purčar 13, Kaličanin 9, Bojanić (libero), Šviković 2, Petronijević 2, Pavlović. Trener: Vladan Avramović.