„Šestica“ Ekonomca u Nišu

- -
0

ekonomac rakicU derbiju 15. kola Prve futsal lige, Ekonomac je savladao trećeplasirni tim VIK Naisusa, u Nišu, rezultatom 6:1.

Domaći su poveli udarcem Milačića već u trećem minutu, ali samo dva minuta kasnije izjednačio je mladi reprezentativac Rakić, koji je iz drugog puta matirao golmana Stevanovića. Međutim, do kraja prvog poluvremena nije bilo više golova (1:1).

U nastavku susreta Ekonomac postiže pet pogodaka. U strelce se dva puta upisao hrvatski reprezentativac Jakov Grcić, a po jednom Rajčević, Aleksić i Bojović.

Na ovoj utakmici za Ekonomac je debitovao najmlađi igrač, sedamnaestogodišnji Ninoslav Aleksić, koji je u provom kontaktu sa loptom postigao i svoj prvi gol na prvoligaškim terenima.