Rukometaši Radničkog poraženi u Vrbasu

- -
0

U zaostalom meču 11. kola Superlige Srbije, rukometaši Radničkog poraženi su na gostovanju ekipi Vrbasa – 27:25, koja se tako probila na treću poziciju.

Vrbašani su poveli sa 6:3, ali je Radnički potom zaigrao znatno bolje i na odmor otišao sa tri gola viška – 15:12.

Kragujevčani su bili u vođstvu sve do 48. minuta, kada su domaći predvođeni golmanom Radulovićem preokrenuli, a potom i stigli do važnih bodova.

Već u subotu od 18 časova, rukometaše Radničkog očekuje gostovanje ekipi Zaječara, u regularnom 13. kolu.

Vrbas – Radnički 27:25 (12:15)

VRBASHala: „Drago Jovović“. Gledalaca: 800. Sudije: Nenadić (Beograd) i Stefanović (Zemun). Sedmerci: Vrbas Karneks 1(1), Radnički 2(2). Isključenja: Vrbas Karneks 12, Radnički 14 minuta.

VRBAS KARNEKS: Vlaisavljević (6 odbrana), Komnenić, Orbović 5, Vojvodić 4, Delibašić, Milić 1, Bosančić, Lučić, N. Perović 1, Sančanin, V. Perović 7, Radulović (10 odbrana), Grozdanić 3, Elezović 7(1).

RADNIČKI: Pralica 5(2), Radenović, Janićijević, Filić 3, Mandić, Lekić, Stevanović, Petrović (12 odbrana), Milinčić, Simić, Milošević, Nikolić 7, Tomić 3, Gemaljević, Bosić 5, Rajičević 2.