Remi Radničkog uz goleadu, pred Zlatibor

- -
0

Posle pobede na gostovanju Jagodini (3:1), u drugoj pripremnoj utakmici fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su nerešeno sa Slogom iz Požege, na svom terenu, rezultatom 4:4.

Kragujevčani su neverovatno brzo došli do vođstva od 3:0, golovima Ukrajinca Panjiča u 4. i Kovačevića u 6. i 10. minutu susreta. No gosti su se ubrzo vratili u igru, pogocima Glišovića u 24. i Jovanovića u 30. minutu, pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću Radničkog.

U nastavku susreta trener Dejan Nikolić je promešao karte, a vođstvo je uvećao Maksimović iz jedanaesterca u 55. minutu – 4:2. Za samo 10 minuta gosti su ponovo prišli na gol zaostatka preko Ječmenice, a isto toliko trebalo je Zakoču da postavi konačan rezultat – 4:4.

Fudbaleri Radničkog sutra kreću na desetodnevne pripreme na Zlatiboru, na koje će trener Nikolić povesti 22 igrača. Planirano je da odigraju još pet kontrolnih utakmica. Rivali će im na Zlatiboru biti Javor i Metalac, dok se treći protivnik još uvek traži. Potom će igrati sa Kolubarom u Lazarevcu, a generalnu probu imaće protiv Borca iz Čačka na „Čika Dači“.