Radnički savladao Mladenovac pred put u Antaliju

- -
0

fk radnicki djurickovicU poslednjoj proveri pred odlazak u Antaliju, fudbaleri Radničkog 1923 savladali su danas, na stadionu kraj Careve ćuprije u Beogradu, prvoligaša Mladenovac sa 2:0 (1:0).

Novajlije su već sredinom prvog poluvremena nagovestile da bi mogle da naprave prevagu u prolećnom delu šampionata. Naime, posle odlično izvedenog kornera Beljića, Milovanović je postigao debitantski pogodak u crvenom dresu.

Posle odlične akcije Spalevića i mladog Popovića, Zoranović je u drugom poluvremenu izašao sam ispred golmana Radojevića i rutinski ga lobovao, postavivši tako konačan rezultat.

Za Radnički su od prvog minuta nastupali: Čančarević, Varjačić, Simović, Kovačević, Otašević, Nedović, S. Petrović, Beljić, Milošković, Andrić, Milovanović. Igrali su još: Trifunović, Svojić, Bubanja, Rosić, Đuričković, Petronijević, Mirić, Zoranović, Spalević i Popović.