Radnički remizirao sa Bežanijom u generalnoj probi

- -
0

fk radnicki javorU generalnoj probi pred početak prolećnog dela šampionata, fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su danas nerešeno – 2:2, sa dvanaestoplasiranim timom Prve lige, beogradskom Bežanijom.

Poveli su Kragujevčani pogotkom Vladimira Otaševića u 14. minutu, a nakon isto toliko minuta prednost je udvostručio Stanimir Milošković, sa bele tačke. To je ujedno bio i rezultat sa kojim se otišlo na odmor, a posle devet minuta igre u nastavku Jakšić je smanjio zaostatak svog tima, da bi konačan rezultat postavio Radinović, u 80. minutu.

Drugi deo šampionata počinje u sredu, 27. februara, kada Kragujevčani na svom stadionu dočekuju ekipu Rada.

Radnički 1923 – Bežanija 2:2 (2:0)

KRAGUJEVACStadion: „Čika Dača“. Gledalaca: 100. Sudija: Vuković (Kragujevac). Strelci: Otašević u 14. i Milošković u 28. (iz jedanaesterca) za Radnički 1923, a Jakšić u 54. i Radinović u 80. minutu za Bežaniju. Žuti kartoni: Milovanović (Radnički 1923), Radinović, A. Božović (Bežanija).

RADNIČKI 1923: Čančarević, Pavlović (od 65. Svojić), Marić, Tintor (od 46. Rosić), Otašević, Petronijević, I. Petrović, Beljić, Mirić (od 65. Đuričković), Milošković, Milovanović (od 73. Zoranović).

BEŽANIJA: D.Božović, Radulović, Jakšić, Mustur (od 46. Šupić), Putinčanin (od 33. Matović), Nedeljković, Nikolić, Radinović, Sekulić (od 25. Đoković), Lazetić (od 46. A.Božović), Antelj.