Radnički nadigrao Borac u „generalki“

- -
0

U generalnoj probi za novu prvoligašku sezonu, fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su čačanski Borac posle preokreta, rezultatom 2:1 (2:1).

Čačani su do vođstva došli iz prve ozbiljnije prilike, posle 15. minuta igre, kada je azijski internacionalac Ćun iskoristio smušenost u odbrani domaćih i poslao loptu u mrežu.

Isto toliko čekalo se na izjednačenje, pošto je u 30. minutu Zdravković iskoristio odbitak posle kornera Kovačevića, a nakon samo dva minuta potpuni preokret i konačan rezultat donosi Velimir Popović, na asistenciju Todorovića.

Nastavak susreta obeležio je debi novog pojačanja, napadača Slađana Nikodijevića, ali su mreže do kraja mirovale.

Radnički 1923 na startu sezone dočekuje imenjaka iz Pirota, u subotu, od 17.30 časova, na „Čika Dači“.