Radnički izvukao bod protiv TSC-a

- -
0

Fudbaleri Radničkog osvojili su bod na svom terenu, u duelu sa TSC-om (2:2), u meču 12. kola Prve lige Srbije.

Početak nije bio obećavajuć za Kragujevčane, pošto su posle samo sedam minuta imali dva gola zaostatka. Najpre je Vladimir Branković, u trećem minutu, fantastičnim udarcem sa više od 30 metara poslao loptu u gornji ugao Raičevićevog gola, a nedugo zatim Miloš Milisavljević je mrežu zatresao glavom sa pet metara.

Junak remija Radničkog bio je Nemanja Zdravković koji je u 33. minutu preciznim šutem sa ivice šesnaesterca smanjio zaostatak, a u 55. minutu izjednačio pogotkom glavom na centaršut Vujasina.

TSC je ostao na petom mestu sa 18 bodova, dok je Radnički deveti sa 14, ali i utakmicom manje. U narednom kolu Kragujevčani gostuju Bečeju.