Prvi poraz Radničkog u Antaliji

- -
0

fk radnicki miloskovic vojvodinaPosle pobede nad kazahstanskim Tarazom (3:1), fudbaleri Radničkog 1923, pretrpeli su prvi poraz na pripremama u Antaliji.

Minimalnim rezultatom slavio je korejski Daevu, pogotkom u drugom poluvremenu, posle gužve u šesnaestercu.

Najbolju priliku za izjednačenje propustio je rezervista Milan Svojić, koji se našao oči u oči sa protivničkim golmanom, ali nije uspeo da ga savlada.

Za Radnički su igrali: Čančarević, Pavlović, Rosić, Otašević, Marić, Nedović, I. Petrović, Beljić, Mirić, Simović, Zoranović. U drugom poluvremenu ušli su: Trifunović, Milovanović, S. Petrović, Milošković, Svojić i Petronijević.

Kragujevčani u ponedeljak igraju novi kontrolni susret, a protivnik će im biti drugoplasirana ekipa gruzijskog šampionata, Vilagoria.