Poraz rukometaša Radničkog u Šapcu

- -
0

rk radnicki rajicevicRukometaši Radničkog poraženi su od Metaloplastike u Šapcu, rezultatom 30:27, u susretu 21. kola Merkur osiguranje Superlige Srbije.

Kragujevčani su na samom startu stekli dva gola prednosti (4:2), ali su domaći pri rezultatu 6:6 napravili seriju 4:0 i tako se prvi put značajnije „odlepili“. Novom serijom 6:2, Metaloplastika je potom udvostručila vođstvo i na odmor otišla sa osam golova „viška“ – 18:10.

U nastavku susreta rukometaši Radničkog u par navrata stigli su na „minus dva“, ali to je bilo sve što su uspeli da urade.

Izabranicima Dragan Študera nije pomogao ni fenomenalno raspoloženi Ivan Rajičević, strelac 11 golova. Na drugoj strani najefikasniji bili su Grujičić i Mitrović sa po šest golova.

Metaloplastika – Radnički 30:27 (18:10)

ŠABAC – Hala: „Zorka“. Gledalaca: 700. Sudije: Mošorinski i Pandžić (obojica iz Novog Sada). Sedmerci: Metaloplastika 1(1), Radnički 7(6). Isključenja: Metlaoplastika 14, Radnički 6 minuta.

METALOPLASTIKA: Karanović 5, Kalajanović, Aleksić, Stevanović, Medić, Palević, Marjanović 4, Pantelić, Rajičić, Obradović 1, Marković 4, Arsić, Grujičić 6, Mitrović 6, Vejin, Prodanović 4.

RADNIČKI: Pralica 4, Janićijević, Filić 3, Lekić, Stevanović, Mošić 2, Petrović, Ramović, Simić 1, Milošević, Nikolić 5, Tomić, Bosić 1, Rajičević 11.