Poraz Kraguja na oproštaju od „Jezera“

- -
0

zok kraguj volejform (3)

Odbojkašice Kraguj Volejforma još odavno su ispale iz Vinerštediše Superlige, a na oproštaju od domaće publike pretrpele su ubedljiv poraz od Jedinstva iz Stare Pazove, koje se bori za titulu, maksimalnim rezultatom – 3:0.

Jedinstvo je opravdalo ulogu favorita fantastičnom igrom u napadu, kao i sjajnom odbranom na mreži, diktiralo tempo sve vreme, izuzev uvodnih trenutaka meča, pa je sasvim zasluženo stiglo do pobede posle 64 minuta igre.

U poraženo timu istakla se Sara Pavlović sa 19 poena, dok je na drugoj strani bilo čak pet igračica sa dvocifrenim učinkom.

Kraguj će se od elite oprostiti gostovanjem Vizuri u poslednjem kolu.

Kraguj Volejform – Jedinstvo (Stara Pazova) 0:3 (19:25, 12:25, 18:25)

Dvorana: „Jezero”. Gledalaca: 50. Sudije: S. Simić, I. Marković (obe iz Obrenovca). Trajanje meča: 64 minuta.

KRAGUJ VOLEJFORM: Đurić 1, Pavlović 19, Mačužić 1, Simeunović 2, Trifunović 7, Andrić 2, Proković (libero), Radašinović 1, Petronijević 5. Trener: Oliver Milošević.

JEDINSTVO: Vojnić-Purčar 10, Jakić 11, Mrdak 16, Jovanović 14, Jurišić 2, Trivunović 13, Petrov (libero), Medarević, Vulin, Sakradžija. Trener: Jovo Caković.