Poraz fudbalera Radničkog na startu proleća

- -
0

Na startu prolećnog dela Prve lige Srbije, fudbaleri Radničkog 1923 poraženi su na gostovanju Budućnosti iz Dobanovaca, rezultatom 2:0 (1:0).

Dobanovčani su poveli već u trećem minutu, pogotkom Milana Zorice, a zanimljivo da su vođstvo duplirali u trećem minutu drugog poluvremena, kada je precizan bio Miodrag Đušić.

Radnički je sada sedmi na tabeli sa 22 boda, a Budućnost mu se primakla na samo dva poena.

U narednom kolu Kragujevčani dočekuju Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Budućnost – Radnički 1923 2:0 (1:0)

BUDUĆNOST: Bažalac, Lučić, Đušić, Jagodić, Janjić, Osman (od 74. Stojković), Đorđević, Zorica, Bastajić (od 81. Tanović), Kokir (od 52. Nikolić), Dobrijević.

RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, Dragačević, Živanović, Ilić M., Vidović, Aleksijević (od 60. Cvijović), Matejević (od 54. Đurđević), Vićentijević (od 82. Miljuš), Lukić, Maksimović.