Pobeda Ekonomca na premijeri nove sezone

- -
0

Šampionat Srbije u futsalu startovao je danas u Smederevu, gde je na premijeri aktuelni prvak, Ekonomac savladao istoimeni domaći tim, rezultatom 3:0.

Prvi gol u novoj sezoni postigao je Mladen Kocić, preciznim udarcem levom nogom sa desetak metara, u trećem minutu.

„Studenti“ su i dalje kontrolisali igru, stvarali šanse, ali se na drugi gol čekalo sve do 24. minuta, kada je Brazilac Dodo bio precizan iskosa sa desne strane. Devet minuta kasnije isti igrač neodbranjivo je šutirao i postavio konačan rezultat, koji je mogao  da bude i ubedljiviji da Knežević nije odbranio kazneni udarac Slobodana Rajčevića u 35. minutu.

Ostali parovi prvog kola su: Kolubara – Bečej, Tango Liman – Vranje, Kopernikus Vidre – VIK Naisus i Marbo Intermeco – Pirot.