„Petarda“ Radovanovića za trijumf u Milanovcu

- -
0

ekonomac-2

U poslednjem meču osmog kola Prve futsal lige Srbije, Ekonomac je ubedljivo slavio kao gost Metalac Koloradu iz Gornjeg Milanovca, rezultatom 7:2 (2:2).

Iako to krajnji ishod ne oslikava na najbolji način, „studenti“ su se namučili sa domaćinom, pogotovo u prvom poluvremenu. Metalac je poveo u sedmom minutu, preko Vladana Stojkovića, a vođstvo je duplirao Nebojša Milanković, šest minuta kasnije (2:0). Ipak, u finišu poluvremena Srđan Ivanković i Marko Radovanović pobrinuli su se da se na odmor ode sa nerešenim rezultatom – 2:2.

Na samom startu nastavka susreta fenomenalno raspoloženi Radovanović dodao je dva pogotka i zaokružio het-trik, a nakon prekida serije od strane Nikole Matijevića, u strelce se upisao još dva puta, zaokruživši svoj golgeterski učinak na pet pogodaka.

Ekonomac je ostao na drugom mestu, sa četiri boda manje od perfektnog beogradskog Euro Motusa, a u narednom kolu dočekuje poslednjeplasirani Kopernikus SAS.