Odbojkaši Radničkog poveli u četvrtfinalnoj seriji

- -
0

ok radnicki radovicOdbojkaši Radničkog poveli su u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa Vinerštediše Superlige, protiv Mladog radnika, pošto su večeras, u hali „Jezero“, slavili maksimalnim rezultatom (3:0).

Kragujevčani su prilično lako dobili prvi set – 25:20, a još ubedljiviji bili su u drugom (25:15).

Ipak, u trećem periodu igre došlo je do opuštanja, što su gosti iskoristili i dugo bili u vođstvu, koje je sredinom seta iznosilo četiri poena – 14:10. Međutim, po povratku sa drugog tehničkog tajm-auta „crveni“ su uspeli da preokrenu (17:16), a potom u finišu i da osvoje set – 25:23.

U odsustvu povređenog korektora Vladimira Čedića, najefikasniji bio je Nemanja Radović, sa 18 poena, Perović je postigao 14, a Nemanja Stevanović i Radiša Stevanović po osam.

Radnički – Mladi radnik 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)

KRAGUJEVACHala: „Jezero“. Gledalaca: 400. Sudije: Davidović i Kolarević. Trajanje meča: 74 minuta.

RADNIČKI: Ćirović, N. Stevanović 8, Jovanović 6, Radović 18, Protić (libero), Perović 14, Vulović, R. Stevanović 8, Ilić, Ivović, Blagojević 4, Pantelić (libero).

MLADI RADNIK: Stojsavljević 8, Munćan 3, Šljivančanin, Pešut, Bulić 1, Brčić 2, Jevtić 3, Petković, Petrović 4, Mićić 10, N. Matijašević 4, M. Matijašević 1.