Novi poraz Kraguja

- -
0

zok kraguj volejform (2)

Posle jednomesečne pauze, odbojkašice Kraguja nastavile su sa porazima, u 11. kolu Vinerštediše Superlige, na svom parketu, protiv MD Zrenjanina, maksimalnim rezultatom – 3:0.

U sva tri seta iskusnije gošće su kontrolisale igru i rezultat. Ipak, Kraguj je šansu da učini nešto više propustio u prvom periodu, kad je u završnici prišao na dva poena minusa (21:19). Za preokret ipak domaće nisu imale snage – 25:23.

U preostala dva seta Zrenjaninke su bile daleko bolje, pa su sasvim zasluženo stigle do sva tri boda u hali „Jezero“.

Čak četiri gostujuće igračice bile su dvocifrene, prednjačila je Vesna Sekulić sa 17 poena, a pratile su je Pilipović sa 12, Stojković 11 i Radanović sa 10. Sa druge strane, najbolje su bile Trifunović sa 14 i Pavlović sa 11.

Kraguj – MD Zrenjanin 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)

Dvorana: „Jezero“. Gledalaca: 100. Sudije: Robert Leko i Anđelko Popović. Trajanje meča: 74 minuta.

KRAGUJ: Đurić 1, Pavlović 11, Radašinović, Mačužić 3, Simeunović 6, Proković (libero), Trifunović 14, Petronijević 3, Andrić 5. Trener: Oliver Milošević.

MD ZRENJANIN: Radanović 10, Koprivica 8, Sekulić 17, Marković 2, Popović (libero), Stojković 11, Pilipović 12, Mičeta, Martinović, Anđelić (libero), Knežević 2, Šujica. Trener: Dejan Desnica.