Mladi radnik slavio u „Jezeru“

- -
0

U jednom od derbija sedmog kola Vinerštediše Super lige, odbojkaši Radničkog poraženi su na svom terenu od Mladi radnika iz Požarevca, rezultatom 3:2.

Na parketu hale „Jezero“ odigran je izuzetno uzbudljiv odbojkaši maraton, koji je trajao čak 121 minut. Gosti su prvi set rešili u svoju korist – 25:21, Kragujevčani odmah uzvratili istom merom, a potom i potpuno preokrenuli rezultat u setovima (25:22).

Međutim, Požarevljani četvrti period igre dobijaju sa 25:21, pa je meč rešen u taj-brejku. Od samog početka odlučujućeg seta Mladi radnik je bio u prednosti i na kraju odneo veći deo plena iz Kragujevca – 15:10

Radnički – Mladi radnik 2:3 (21:25, 25:21, 25:22, 21:25, 10:15)

Dvorana: „Jezero”. Gledalaca: 350. Sudije: Balandžić i Miljković (obojica iz Beograda). Trajanje meča: 121 minut.

RADNIČKI: Ćirović 1, N. Stevanović 15, Jovanović 1, Radović 10, Perović 9, Vulović, R. Stevanović 10, Ilić, Ivović 1, Čedić 27, Blagojević, Pantelić (libero). Trener: Dejan Matić.

MLADI RADNIK: Stojsavljević 5, Munćan 8, Šljivančanin, Pešut 2, Bulić, Brčić 18, Jevtić 14, Peković (libero), Petrović 21, Micić, N. Matijašević 6, M. Matijašević 2. Trener: Dragan Bonić.