Krem srpske atletike ovog vikenda u Kragujevcu

- -
0

ak radnicki darko zivanovic (2)Najbolji srpski atletičari boraviće sutra i prekosutra u Kragujevcu, gde će se nadmetati u finalu Kupa Srbije u serniorskoj konkurenciji.

Po 12 sveukupno najboljih takmičara u svim disciplinama, sa tri kvalifikaciona turnira, izborilo je nastup u finalu, pa će na kragujevačkom stadionu „Čika Dača“ učestvovati 350 atletičara, među kojima su: Olivera Jevtić, Sonja Stolić, Dragana Tomašević, Tatjana Jelača, Ivana Španović, Amela Terzić, Mihail Dudaš, Asmir Kolašinac, Emir Bekrić, Goran Nava, Darko Živanović, Miloš Savić, Miloš Raović, Nemanja Kojić, Jasmin Ljajić…

Boje Radničkog braniće 17 atletičara. Pogledajte satnicu takmičenja i spisak kragujevačkih atletičara.

SUBOTA, 1. JUN

14.00
10.000m hodanje (seniori)

15.30
skok motkom (seniorke)
bacanje kladiva (seniori)
110 metara prepone (seniori) – Marko Mišković i Aleksandar Milenković
troskok (seniorke) – Nataša Stamatović
bacanje koplja (seniorke)

15.50
100 metara prepone (seniorke)

16.00
100 metara (seniorke)

16.10
100 metara (seniori) – Miloš Savić, Marko Mišković i Aleksandar Stojanović

16.25
1.500 metara (seniorke)
bacanje kugle (seniori)
skok uvis (seniori) – Petar Ljušić

16.35
skok udalj (seniori) – Milan Mladenović
1.500 metara (seniori) – Darko Živanović

16.40
bacanje diska (seniorke)

16.50
400m (seniorke)

17.00
400m (seniori) – Aleksandar Ilijevski

17.15
3.000m (seniorke)

17.30
3.000m (seniori)

17.45
3.000m stipl (seniorke)

18.00
4x100m (seniorke)

18.10
4x100m (seniori) – RKG 1 (A. Stojanović, S. Stojanović, Mišković, Savić) i RKG 2 (Kostić, Matić, Obrenović, Milutinović)

 

NEDELJA 2. JUN

15.00
5.000m hodanje (seniorke) – Ana Brakus
skok motkom (seniori)

15.30
bacanje kladiva (seniorke)
400m prepone (seniorke)
troskok (seniori) – Milan Mladenović i Jovan Micić
bacanje koplja (seniori)

15.45
400m prepone (seniori)

16.00
200m (seniorke)

16.10
200m (seniori)

16.20
bacanje kugle (seniorke)
800m (seniorke)
skok uvis (seniorke)

16.35
800m (seniori) – Aleksandar Ilijevski
skok udalj (seniorke)

16.40
bacanje diska (seniori) – Zoran Ranković

16.50
3000m stipl (seniori) – Darko Živanović

17.05
5.000m (seniorke)

17.30
5.000m (seniori)

17.55
4×400 (seniorke)

18.10
4×400 (seniori) – RKG

Slične vesti

Nema komentara

Odgovorite