Fudbaleri Radničkog remizirali sa Kinezima

- -
0

fk radnicki djurickovicU četvrtoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Antaliji, fudbaleri Radničkog remizirali su sa kineskim prvoligašem, Hangdžu Grintaunom – 1:1.

Posle promašenih prilika Varjačića i Tintora, stigla je kazna na drugoj strani, u 21. minutu, ali je samo šest minuta kasnije izjednačio Petar Đuričković, lepim udarcem sa desetak metara iskosa sa leve strane, nakon solo prodora.

I u drugom poluvremenu Kragujevčani su napadali, a najbolje šanse propustili su Varjačić i Zoranović.

RADNIČKI: Čančarević (od 70. Trifunović), Svojić, Simović, Kovačević (od 60. I. Petrović) , Tintor (od 66. Bubanja), Otašević, S. Petrović, Nedović (od 66. Andrić), Varjačić, Đuričković, Zoranović.

Poslednji meč u Antaliji izabranici Dejana Đurđevića odigraće u subotu, 16. februara, protiv slovačkog Trenčina.