Finale Kupa Srbije za vikend na „Čika Dači“ (+satnica)

- -
0

ak radnicki 2014 4x100

Finalno takmičenje Kupa Srbije za atletičare u seniorskoj konkurenciji, održaće se ovog vikenda, na stadionu „Čika Dača“ u Kragujevcu, gde će se za medalje boriti 356 takmičara iz 68 klubova.

Pored domaćih aduta Emira Bekrića, Lazara Anića, Branka Paukovića, Slobodana Mirića, Miloša Savića, Petra Đurića, Miloša Čovića, Zorana Lončara, Marka Miškovića, Nemanje Božića, Darka Živanović i ostalih, publika će moći da vidi na delu još neke od najboljih srpskih atletičara, poput Amele Terzić, Dragane Tomašević, Olivere Jevtić, Biljane Topić, Asmira Kolašinca, Mihaila Dudaša, Gorana Nave, Jasmina Ljajića, Miloša Raovića, Muamera Hasanovića…

Pored dvadesetak takmičara Radničkog, Kragujevac će predstavljati i braća Milan i Mihailo Mladenović iz Parka.

Takmičenje će biti otvoreno u subotu od 16.50 časova, a zavesa se spušta u nedelju od 19 sati, proglašenjem pobednika.

Pogledajte kompletnu satnicu i raspored nastupa kragujevačkih takmičara.

SUBOTA
16.50 Otvaranje takmičenja
17.00 Skok motkom seniorke
17.00 Bacanje kladiva seniori (Zoran Lončar, Miloš Čović)
17.05 Troskok seniorke
17.10 Bacanje koplja seniorke
17.15 110m prepone seniori (Marko Mišković)
17.30 100m prepone seniorke
17.50 100m seniorke (Ljubica Simović)
18.00 100m seniori (Slobodan Mirić, Nemanja Božić, Miloš Savić, Lazar Anić, Aleksandar Stojanović)
18.10 1500m seniorke
18.20 1500m seniori
18.25 Bacanje kugle seniori
18.30 Bacanje diska seniorke
18.30 Skok udalj seniori (Nemanja Maksić, Lazar Anić, Milan Mladenović (PKG))
18.35 400m seniorke
18.45 400m seniori (Slobodan Mirić, Miloš Simović)
19.00 3000m seniorke
19.15 3000m seniori
19.30 4×100 seniorke
19.35 4×100 seniori (Lazar Matić, Marko Vučurović, Stefan Stojanović, Slobodan Mirić)

NEDELJA
14.00 5000m hodanje seniorke (Ana Brakus)
14.45 10000m hodanje seniori
16.00 Bacanje kladiva seniorke
16.00 400m prepone seniorke
16.05 Troskok seniori (Lazar Anić, Petar Đurić, Milan i Mihailo Mladenović (PKG))
16.10 Bacanje koplja seniori (Nikola Prvulović, Branko Pauković)
16.15 400m prepone seniori (Slobodan Mirić, Emir Bekrić)
16.25 200m seniorke
16.35 200m seniori (Nemanja Božić, Slobodan Mirić)
16.45 800m seniorke
17.00 800m prepone seniori
17.10 Skok uvis seniorke
17.15 3000m stipl seniorke
17.20 Skok udalj seniorke (Marija Milutinović, Ljubica Simović)
17.30 Bacanje diska seniori
17.35 3000m stipl seniori (Darko Živanović, Vasilije Biševac)
17.35 Bacanje kugle seniorke
17.50 5000m seniorke
18.05 5000m seniori
18.35 4×400 seniorke
18.45 4×400 seniori (RKG 1 i RKG 2)
19.00 Proglašenje pobednika

Slične vesti

Nema komentara

Odgovorite