Ekonomac ubedljiv protiv Bečeja

- -
0

U četvrtom kolu Prve lige Srbije u futsalu, Ekonomac je na svom terenu bio ubedljiv protiv ekipe Bečeja – 7:1.

Baš kao u susretu sa Marbom, protivničku mrežu prvi je načeo kapiten, Vidan Bojović. Prednost je duplirao mladi Stefan Rakić, u 12. minutu, a već u sledećem napadu, Arvaji se sjajnim pogotkom postarao da vrati svoj tim na „minus jedan“ – 2:1.

Sa tim rezultatom otišlo se na odmor, a u nastavku su „studenti“ postigli nekoliko prelepih pogodaka, pa su zasluženo stigli do nova tri boda.

U narednom kolu Ekonomac gostuje niškom Kopernikusu

Ekonomac – Bečej 7:1 (2:1)

Dvorana: „Jezero“. Gledalaca: 300. Sudije: Ninčić i Panić (obojica iz Beograda). Strelci: 1:0 Bojović u 4, 2:0 Rakić u 12, 2:1 Arvaji u 12, 3:1 Vesić u 26, 4:1 Rakić u 27, 5:1 Radin u 30, 6:1 Kocić u 34, 7:1 Rajčević u 39.minutu. Nagomilavanje prekršaja: Ekonomac 10 (5-5), Bečej 10 (5-5). Žuti kartoni: Arvaji, Petković (Bečej).

EKONOMAC: JOVANOVIĆ, BOJOVIĆ; VESIĆ, RAKIĆ, JANJIĆ, Grcić, Cvetanović, De Souza, Radin, Kocić, Rajčević. Nije igrao: Aksentijević. Trener: Božović.

BEČEJ: ANDRIĆ, ŠĆEPANOVIĆ, ARVAJI, KOBILJSKI, SEKULIĆ, Vadaski, Grbić, Husanović, Petković, Blažin. Nije igrao: Stanojev. Trener: Jović.