Ekonomac u finalu

- -
0

ekonomac vesicFudbaleri Ekonomca ušli su u finale plej-ofa Prve futsal lige Srbije na velika vrata, pošto su sinoć u revanšu polufinala savladali niški Kopernikus, rezultatom 9:0.

Već u drugom minutu Slobodan Rajčević je načeo mrežu protivnika, posle asistencije Borka Surudžića, a odmah zatim Vladan Vesić udvostručuje prednost – 2:0

Do odlaska na odmor Stefan Rakić se u strelce upisao dva puta, drugi gol postigao je i Rajčević, a za visoko vođstvo na poluvremenu pobrinuli su se još Vladan Cvetanović i Miloš Simić – 7:0.

U drugom delu susreta Kragujevčani su rutinski priveli meč kraju, a najbolji strelac „studenata“, Vladan Vesić, sa nova dva pogotka zaokružio je het-trik.

Podsetimo, Ekonomac je slavio i u prvom meču u Nišu – 2:1, a u finalu će mu rival biti bolji iz duela Marbo Intermeco – Bečej.