Ekonomac slavio u „studentskom“ derbiju

- -
0

Igrači Ekonomca savladali su trećeplasiranu ekipu FON-a, na svom parketu, rezultatom 3:1, i tako zadržali maksimalan učinak i posle 16 kola.

Domaći su došli u vođstvo u 11. minutu u lepoj akciji koju je pasom ka Stojčevskom započeo Ivanković, a zatim je i završio posle proigravanja Matijevića.

Ivanković se u centru pažnje našao i u 24. minutu, ali ovoga puta u ulozi asistenta Stojčevskom, kome nije bilo teško da sa par metara zatrese nebranjenu mrežu.

Od sredine drugog poluvremena Ekonomac se odlučio za igru sa golmanom-igračem, a to mu se odmah obilo o glavu, pošto je prazan gol sa svoje polovine pogodio Pešić u 32. minutu. Šlag na tortu u samom finišu susreta stavio je Igor, nakon loše intervencije odbrane gostiju.

Ekonomac će u narednom kolu ponovo biti domaćin, u petak, od 19 časova, kada u „Jezero“ stiže Jastrebac.