Ekonomac siguran u derbiju

- -
0

Fudbaleri Ekonomca nastavili su pobedonosni niz, u derbiju Prve futsal lige Srbije, na gostovanju do ovog kola neporaženoj Novoj Pazovi, rezultatom 3:0 (1:0).

„Studenti“ su do vođstva došli već u četvrtom minutu, u akciji iz kornera brazilskog trija. Igor je izveo loptu, Simi prosledio Talesu, koji je sve to materijalizovao snažnim udarcem.

Ipak, na drugi pogodak Kragujevčana čekalo se do 32. minuta, kada je Matijević skrenuo loptu u mrežu posle udarca Rajčevića, da bi samo minut kasnije Tales drugim pogotkom otklonio sve dileme oko pobednika.

Perfektni Ekonomac se tako posle sedam kola učvrstio na liderskoj poziciji sa pet bodova viška od najbližih rivala. U narednom kolu dočekuje Pirot, a zatim ide u Italiju, u elitnu rundu Lige šampiona.