Ekonomac siguran na startu drugog dela

- -
0

Nakon dvomesečne pauze, Ekonomac je drugi deo sezone započeo pobedom na gostovanju poslednjeplasiranom timu Deusa iz Sremske Mitrovice, rezultatom 6:2 (4:1), zadržavši tako maksimalan učinak posle 12 kola.

Domaćin je poveo preko Sladojevića u 7. minutu, ali su zatim Kragujevčani u periodu od 9. do 11. minuta postigli tri gola, preko Rajčevića, Matijevića i Borisova, naznačivši u kom će smeru utakmica teći. Do odlaska na odmor Borisov je još jednom bio precizan, za „plus tri“ (4:1).

U nastavku susreta Deus je ponovo prvi zatresao mrežu, ali se ispostavilo da je pogodak Todića u 24. minutu bio sve što su uspeli da urade na ovoj utakmici. Sve dileme oko pobednika otklonili su Igor u 27. minutu i Stojčevski u 34.