Ekonomac kiksnuo u Mitrovici

- -
0

U 14. kolu Prve futsal lige Srbije, Ekonomac je neočekivano ostao bez celog plena na gostovanju Deusu u Sremskoj Mitrovici – 2:2 i tako prepustio prvo mesto beogradskom Euromotusu.

Ekonomac je u vođstvo doveo Janjić, na samom startu drugog poluvremena, sjajnim šutem iz slobodnog udarca, da bi nedugo zatim „studenti“ propustili kolosalnu šansu, u kojoj su bili „dva na jedan“ sa fantastično raspoloženim golmanom Alenom Đokićem, koji je svakako bio junak susreta.

Kazna je stigla u 28. minutu, kada je Miražić iskoristio nesmotrenost posle kornera, da bi samo šest minuta kasnije Simić neočekivano doveo Deus u vođstvo – 2:1.

Kragujevčani su zaigrali sa igračem umesto golmana, što im se umalo obilo o glavu kada su domaći promašili prazan gol, ali je u 39. minutu Ivanković ipak doneo bod izabranicima Predraga Rajića, koji je bio nezadovoljan igrom svoje ekipe.