Ekonomac ispustio pobedu 14 sekundi pre kraja

- -
0

ekonomac-2

U derbiju šestog kola Prve futsal lige Srbije, Ekonomac je odigrao nerešeno (2:2), na gostovanju niškom Kalči.

Uprkos inicijativi „studenata“, domaći su preko Jankovića, u 15. minutu, došli do vođstva koje su zadržali do poluvremena, posle promašenog kaznenog udarca Rnića.

Ipak, u 26. minutu izjednačio je Radovanović, a tri minuta pre kraja Ekonomac je došao do potpunog preokreta preko golom Valjenka (2:1).

Imali su Kragujevčani potom odličnu šansu da otklone sve dileme oko pobednika, ali su bili previše opušteni, pa je ona otišla u nepovrat. Kazna je stigla samo 14 sekundi pre kraja, kada je Živadinović postavio konačan rezultat.

Posle dva vezana remija, Ekonomac polako zaostaje za beogradskim Euro Motusom, koji je do sada upisao svih šest pobeda.