Ekonomac i Marbo odigrali nerešeno, odluka u Kragujevcu

- -
0

Fudbaleri Ekonomca odigrali su nerešeno sa Marbo Intermecom u Beogradu – 2:2, u prvom susretu finala plej-ofa Prve futsal lige Srbije, pa će pitanje pobednika biti rešeno u revanšu, koji je na programu u sredu od 16.30 sati, u hali „Jezero“.

„Studenti“ su sjajno otvorili utakmicu, pogotkom fenomenalnog Mladena Kocića u 37. sekundi igre, a potom imali još nekoliko prilika da udvostruče prednsot.

Ipak, u 12. minutu Marjan Đorđević je doneo izjednačenje domaćem timu i ujedno postavio konačan rezultat prvog poluvremena – 1:1. Mogli su domaći i da povedu krajem prvog dela, kada je Pršić neprecizno izveo kazneni udarac sa 10 metara.

Kazna je usledila već u 23. minutu, kada je posle prodora Grcića po levoj strani Borko Suružić ponovo doveo Kragujevčane u vođstvo – 2:1.

U 28. minutu Milosvac je pogodio stativu, a potom su igrači Ekonomca uputili nekoliko dobrih udaraca ka golu Antonića, koji je odlično reagovao u par navrata. Pet minuta kasnije Marbo je izjednačio, pogotkom Matijevića posle duplog pasa (2:2).

Do kraja susreta zabeleženo je po nekoliko dobrih pokušaja na obe strane, ali promene rezultata nije bilo.