Debakl „tigrica“ u Aranđelovcu

- -
0

20170122_175738 copy

U 11. kolu Superlige Srbije, rukometašice Radničkog ubedljivo su poražene na gostovanju braniocu šampionske titule, Bekamentu BB iz Aranđelovca, rezultatom 39:21 (18:10).

Domaće su od prvog minuta bile u konstantnom vođstvu, koje je raslo kako je utakmica odmicala, sve do konačnih „plus 18“.

U poraženom timu najzapaženija bila je Sandra Radović sa devet golova, dok je Jovana Stoiljković dodala pet. Na drugoj strani gošće su imale daleko više raspoloženijih igračica, pa je i raspodela golova bila ujednačenija, a čak pet rukometašica postiglo je po pet golova.

Bekament BB – Radnički Kragujevac 39:21 (18:10)

ARANĐELOVAC – Hala: „SC Šumadija“. Gledalaca: 350. Sudije: Branislav Nenadić,Darko Stefanović. Sedmerci: Bekament BB 3 (3), Radnički 2 (5). Isključenja: Bekament BB 12, Radnički 4 minuta.

BEKAMENT BB: Nićiforović (3 odbrane), Kojić 5, Preković 1, Radojičić A., Radoičić 5, Anić 5, Stanić 2 Ilić 5, Milošević 2, Tomković, Karić (2 odbrane), Rajović 4, Grbić, Đoković, Kačarević (11 odbrana), Danilović 2, Petrović 5, Tomić 3.

RADNIČKI: Ćosić (5 odbrana), Petrović 1, Jelesijević , Radović 9, Ležaja (8 odbrane), Lukić 1, Stajković, Kojić 1, Stoiljković  5, Veljković, Stepanović 3, Kulić 1, Janković.