Četvrta pobeda Ekonomca

- -
0

I u četvrtoj prvenstvenoj utakmici, fudbaleri Ekonomca upisali su pobedu, ovoga puta na gostovanju ekipi Samo pravo, u beogradskoj hali „Slodes“, rezultatom 7:4.

Posle samo tri minuta igre, Kragujevčane je u vođstvo doveo Lazarević, ali je odmah na drugoj strani odgovorio Marković – 1:1. Za novo vođstvo pobrinuo se Simi u osmom minutu, da bi u 16. Jevtović postavio konačan rezultat prvog poluvremena – 2:2.

U nastavku susreta usledila je serija Ekonomca od 5:0, tokom koje je Simi kompletirao het-trik, a precizni bili i Tales, Lazarević i Rajčević, za nedostižnih 7:2. Gosti su u samom finišu samo ublažili poraz, preko Cimbaljevića i Ratkovića.

„Studenti“ su i dalje jedini sa maksimalnim učinkom u ligi, uz impresivnu gol-razliku 42:8, a u narednom kolu ugostiće Kalču iz Niša.